harrypotter - komentarze


Pamiętacie mój wczorajszy wpis? Wiecie, że pochodzi on z Departamentu Tajemnic. Mam tam konto i pozwoliłam sbie skomentować ten artykuł. Oto mój wpis:

"Nie jestem pewna, ale jeśli się da zrobić z kogoś horkruksa, tak żeby o tym nie wiedzieć, to jest bardzo możliwe, że jest nim Harry. Przecież reakcja Harrego na zaklęcie, które miało go uśmiercić to zwykła blizna (fakt, że ma czasem nienormalne reakcje, ale to tez może być wina tego, że jest horkruksem. Przecież wtedy byłąby w nim dusza Voldemorta, czyli jego nastroje też, a wiecie co się dzieje kiedy Voldi jest wściekły? Blizna boli Pottera). Dusza Voldiego ma teoretycznie część jego mocy (tak jak Harry). A jak dusza ma to horkruks też. Zostawiam do przemyslenia"

Doczekałam się odpowiedzi (jednej na razie). ZBrzmi ona tak:

"pani_Granger dobrze napisane po przeczytaniu tez mi sie tak zdaje.Dowiemy sie jak wyjdzie ksiazka.Pozdrawiam"


(Pani_granger to mój nick (napisał użytkownik Departamentu - Tom)

Mam nadzieję, że moje przypuszczenia się sprawdzą. Nawet jeśli nie, o i tak będzie fajnie. Na stronie departamentu urzytkownicy piszą, że podejżewają umieszczenie ostatn iego horkruksa w dolinie Godryka.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.06.2007 :: 15:48 :: xdsl-11071.wroclaw.dialog.net.pl

Madzia

Fajny blogasek!!!!
madzia
19.06.2007 :: 15:48 :: xdsl-11071.wroclaw.dialog.net.pl

Madzia

Fajny blogasek!!!!
19.06.2007 :: 15:48 :: xdsl-11071.wroclaw.dialog.net.pl

Madzia

Fajny blogasek!!!!Fajny blogasek!!!!

19.06.2007 :: 15:47 :: xdsl-11071.wroclaw.dialog.net.pl

Magda

Fajny bogasek!!!!
Tylko dlaczego nie piszesz na nim jakiś nowych notek????
Madzia

Talk.pl :: Wróć